Pvpserverler I Private serverler I Pvp server I Pvpciyiz.biz I Metin2
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

İstanbul Kıyamet Vakti

2 posters
YazarMesaj
İron
PvP Server 17.Seviye Üye
PvP Server 17.Seviye Üye
İron

Teşekkür : 68

İstanbul Kıyamet Vakti Empty
MesajKonu: İstanbul Kıyamet Vakti   İstanbul Kıyamet Vakti Icon_minitimeCuma Ekim 15, 2010 6:03 pm

Sistem gereksinimleri :
P4 1.5 GHz/ Celeron 1.8 GHz / AMD XP 2200+ veya üzeri işlemci
Windows XP
512 MB veya üzeri RAM
1.2 GB boş harddisk alanı
DirectX 9.0.c
Pixel Shader & Vertex Shader destekli grafik kartı
Örnek : ATI Radeon 9500 veya üzeri / GeForce FX 5200 veya üzeri
1024x768 minimum ekran kartı çözünürlüğü
DirectX destekli ses kartı
Internet Bağlantısı

Artık emekleme dönemini atlattığımıza inandığımız Türk oyun sektörü yeni yeni oyunlarla karşımıza çıkmaya devam ediyor.Hiç kuşkusuz Mevlüt Dinç’in Türk oyun sektörünün gelişmesinde önemli bir rolu var.Ama gerçek manada Türklerin çıkardığı en güzel oyun olan Kabus 22; bazı seslendirme hatalarına rağmen en severek ve beğenerek oynadığım oyun olmuştur. Oyun severler Kabus 22’nin bir ilk olmadığını bilirler. Daha önceleri ‘’Koridor’’ ve ‘’Pusu’’ gibi oyunları da unutmamak lazım. Bu Oyunun yapımcılığını ise Sobee firması üstleniyor.
Ülkemizde ki Knight Online çılgınlığını bilmeyen yoktur.Aslında bu oyunun beta sürümünü bilgisayarınıza yüklediğiniz zaman aslında knıght'ı sizden uzak tutacak bir oyun olduğunu anlıyorsunuz.Çünkü oyun bir ilk olmasına rağmen gayet başarılı. Karakter modellemeleri olsun Eminönü'nün modellenmesi olsun ben gayet beğendim.Grafikler ise ortama göre değişkenlik gösteren dinamik bir havada oyunun Türk oyunu olması ise zaten oynamak için yeterli.Ama oyuna girip saatlerin su gibi akıp gitmeye başladığını farkettiğinizde hiç de yabana atılacak bir oyun olmadığını görüyorsunuz. Arkadaşımın tavsiyesi üzerine oyunu alıp yüklediğimde nasıl bir şekilde oyuna yumulduysam iki günde 7. level a atladım bu benim gibi devasa online oyunlarından uzak olan birsi için bayağı iyi bir netice.
http://oyun-cehennemi.soglam.net/
SaNcArHaN
PvP Server Admin
PvP Server Admin
SaNcArHaN

Teşekkür : 290

İstanbul Kıyamet Vakti Empty
MesajKonu: Geri: İstanbul Kıyamet Vakti   İstanbul Kıyamet Vakti Icon_minitimeCuma Ekim 15, 2010 6:32 pm

Eline sağLık
http://mountbladetrk.eniyiforum.net

İstanbul Kıyamet Vakti
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» istanbul kıyamet vakti hakkında bilgiler
» İstanbul Kıyamet Vakti Karakter Özellikleri
» İstanbul Kıyamet Vakti - Ekran Görüntüleri
» Emre Aydın - Hareket Vakti
» Emre Aydın - Ben Sensiz İstanbul'a Düşmanım